Звіт народного депутата Віктора Бондаря за 2016 рік по Деражнянському району

Розбудова інфраструктури Деражнянського району у 2016 році

 

  • ПОЗАБЮДЖЕТНИМ КОШТОМ

Відродження місцевих доріг

дорога
У селі Нова Гута Деражнянського району за сприяння місцевих жителів та депутатів від «Відродження» були приведені до відповідного стану усі життєво необхідні дороги місцевого значення. На роботи виділено фінансову допомогу у сумі 15 000 гривень.

Підтримка спортивного життя

волейбол волейбол1
1. Профінансовано поїздки спортивного клубу «Деражнянець» на турніри різних рівнів, зокрема районні, обласні та всеукраїнські змагання, а також на чемпіонат Європи. Також за сприяння Віктора Бондаря у Деражні пройшов всеукраїнський турнір по дзюдо. дзюдоПридбано медалі, грамоти, кубки та різноманітні цінні призи для переможців турніру, профінансовано проживання та обід для учасників змагань із інших областей. Всього за 2016 рік на ці заходи народний депутат виділив 20 000 гривень.
2. Профінансовано поїздки Деражнянської жіночої команди з волейболу на спортивні змагання різних рівнів. На Деражнянському стадіоні «Колос» організовано Всеукраїнські перегони з пляжного волейболу. Усі витрати народний депутат взяв на себе, а саме: придбання кубків, медалей, грамот, м’ячів та іншого спортивного інвентаря й цінних подарунків переможцям, завезення піску на майданчик. У цілому на спортивні заходи виділено 94 000 гривень.
3. Виділено кошти для Деражнянської міської громадської організації «Наш футбол» та фінансову допомогу гравцям футбольної команди «Олімп» для участі у чемпіонаті Хмельницької області на суму 10 000 гривень.

Відреставрована пам’ять 

память
1. За підтримки народного депутата України Віктора Бондаря у Деражні відреставрували меморіальний комплекс жертвам Голокосту. Тут провели відновлювальні та реставраційні роботи, встановили пам’ятник. Загальна фінансова допомога на ці роботи склала 8 000 гривень.
2. 25-ту річницю Незалежності України у місті Деражні відзначили встановленням меморіальної дошки на честь загиблих учасників АТО та героїв Небесної сотні. Біля меморіалу проведено до ладу прилеглу територію. Фінансова допомога на встановлення пам’ятного знаку коштом Віктора Бондаря склала 5 000 гривень.

Підтримка навчальних закладів

дошки ліжечка школа1
1. Нові меблі отримав Вовковинецький дошкільний навчальний заклад «Сонечко». Його відвідує 75 дітей. Для їхнього відпочинку та навчання придбано і завезено ліжка з матрацами, дитячу стінку та ігрові куточки на загальну суму 30 000 гривень.
2. Фінансову допомогу отримала початкова школа при Деражнянській ЗОШ №1. Для першачків придбано дві сучасні шкільні дошки на суму 4 950 гривень.

Відродження духовності 

Безымянный
1.Село Радянське на Деражнянщині отримало фінасову допомогу для ремонту трапезної, де встановлено сучасні енергозберігаючі вікна та двері на суму 23 947 гривень.

Загальна сума позабюджетних коштів, які народний депутат України Віктор Бондар виділив для Деражнянського району Хмельницької області у 2016 році, склала 210 897 гривень.

  • КОШТИ, ЗАЛУЧЕНІ З ДЕРЖБЮДЖЕТУ

1. На реконструкцію аварійної гілки водогону по вул. Першотравневій у Деражні із державного бюджету завдяки сприянню народного депутат виділено 287 000 гривень. водогін
2. У Вовковинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів на Деражнянщині  за сприяння Віктора Бондаря з державного бюджету виділено кошти на реконструкцію нежитлового приміщення під котельню на твердому паливі та мережі зовнішнього теплопостачання на суму понад 887 000 гривень.
3. За сприяння народного депутата із держбюджету були виділенні кошти на реконструкцію котельні на твердому паливі Яблунівської ЗОШ І-ІІ ступенів Деражнянського району на загальну суму 317 500 гривень.
4. Значних змін зазнав Деражнянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія».  За сприяння Віктора Бондаря із державного бюджету виділили кошти на реконструкцію котельні на твердому паливі на суму 613 500 гривень.
5. Ремонтні роботи  у колишньому приміщенні школи с. Вовковинці, де з”явиться довгоочікувану лікарня. Тут під одним дахом тут знаходитиметься амбулаторія сімейної медицини, десять ліжок стаціонару та швидка допомога.  вікна1Наприкінці року за сприяння Віктора Бондаря місцева влада отримала для цих робыт 3 393 156 гривень із державного бюджету.
6. Деражнянська ЗОШ № 1 за сприяння народного депутата України Віктора Бондаря отримала  400 000 гривень на повноцінну заміну покрівлі та водовідливів.
7. Заміна вікон Радовецької ЗОШ – 300 000 гривень.

Загалом Деражнянський район за сприяння лідера партії «Відродження», народного депутата України Віктора Бондаря отримав із державного бюджету коштів на суму 6 198 156 гривень.