Завдяки нардепам «Відродження» фінансування медицини збільшено на 5,5 млрд гривень

Виктор Бондарь, Бондарь, Віктор Бондарь, bondar.ua, bondar, ВРУ, нардеп, депутат, Верховная Рада, Верховна Рада, Відродження, Видродження

У законі про Бюджет на 2019 рік враховані пропозиції народного депутата групи «Партія «Відродження» Антона Яценка та співголови групи Віктора Бондаря, завдяки яким вдалося виділити кошти на державні медичні програми, що недофінансовувалися роками.

Відповідний звіт на своїй сторінці у Facebook оприлюднив народний депутат Антон Яценко.

За словами політика, над цим питанням група «Партія «Відродження» працювала тривалий час, і лише в Бюджеті-2019 були закладені додаткові 5,5 млрд грн.

«З урахуванням пропозицій Законом передбачено збільшення фінансування галузі охорони здоров’я майже на 5,5 млрд грн. Зокрема, 73 млн грн виділено на закупівлю лікарських засобів та медичних виробів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання (гострі та хронічні лейкози, лімфоми тощо); 415 млн грн – на закупівлю препаратів для лікування онкологічних хворих; 78 млн грн – на Національний інститут раку, що дасть змогу реконструювати, розширити заклад і покращити якість променевої терапії під час лікування онкологічних захворювань», – зазначив Антон Яценко.

Також врахована пропозиція народних депутатів групи виділити додаткові 700 млн грн на лікування громадян України за кордоном. Збільшене фінансування дозволить прискорити темпи очікування хворих на такі операції, у черзі на які станом на 1 лютого перебували 30 осіб.