«Вимагаємо від Уряду реальний пакет економічних реформ, а не пропозиції зі скорочення витрат», – Віктор Бондар.

Голова партії «Відродження», народний депутат України Віктор Бондар назвав сьогоднішню ситуацію в промисловості держави катастрофічною.
Про це він заявив під час засідання Погоджувальної Ради голів парламентських фракцій.


«За останні кілька років, згідно з моєю довідкою, 127 тис. підприємств припинили свою роботу в Україні. Крім того, лише за останній місяць падіння розвитку промисловості сягнуло майже 7 %. До того ж Україна має виплатити 22 млрд дол протягом наступних трьох років за запозиченнями останніх років. І ми не чуємо від уряду, від влади пропозицій, яким чином Україна буде ці кошти заробляти, як саме підняти експортний потенціал, промисловість, дати поштовх абсолютно новим галузям економіки, які сьогодні розвиваються в усьому світі – сучасні технології, інформаційні послуги і т.д.», – заявив народний депутат.

Віктор Бондар наголосив, що від Уряду повсякчас надходять пропозиції лише зі скорочення витрат.

«На жаль, такі реформи приводять до того, що люди вже не вірять нікому», – додав він. – Тому наша партія, група в парламенті вимагає отримати від влади реальний пакет економічних реформ».

Йдеться, передусім, за його словами, про новий податковий і митний кодекси, нові пропозиції до експортних виробників тощо.

«Цей пакет реформ має бути розглянутий у перші ж тижні наступної сесії – вересень, жовтень, щоб 2018 рік уже працював з урахуванням наших вимог», – підкреслив Віктор Бондар.