Віктор Бондар та депутатська група «Партія «Відродження» вимагає проведення аудиту тарифів на послуги ЖКГ

Виктор Бондарь, Бондарь, Віктор Бондарь, bondar.ua, bondar, ВРУ, нардеп, депутат, Верховная Рада, Верховна Рада, Відродження, Видродження

Депутатська група «Партія «Відродження» пропонує провести аудит тарифів на комунальні послуги в усіх регіонах України.

Про це повідомив член депутатської групи «Партія «Відродження» Валерій Писаренко під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій ВР 5 листопада.

Він зазначив, що з цією метою нардепи від політсили зареєстрували у парламенті проект Постанови №9252 «Про проведення аудиту обґрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги». Нардеп закликав найближчим часом розглянути його у сесійній залі.

«Депутатська група «Партія «Відродження» запропонувала два вирішення цієї проблеми. Перше: ми зареєстрували в парламенті проект Постанови про необхідність проведення аудиту по тарифах. Щоб зрозуміти, яка в нас загалом ситуація. Тому що, як ми бачимо з заяви голови НКРЕКП, виявлено дуже багато фактів безпідставного завищення тарифів на місцях. В окремих регіонах – навіть на 70%. Якщо зараз ми ще підвищуємо тарифи, то тим самим лише створюємо умови для корупції і збагачення на місцевому рівні певних людей, які сьогодні сидять на цьому тарифному полі», – заявив Писаренко.

Він додав, що друга ініціатива, запропонована проектом Постанови №9252 від депутатської групи «Партія «Відродження», стосується врахування при формуванні ціни на блакитне паливо вартості газу власного видобування та запровадження мораторію на подальше підвищення тарифів.

«Друга наша ініціатива – зобов’язати Кабінет Міністрів розглянути питання, про яке говорять політики впродовж останніх років, а саме: розглянути план використання газу власного видобування для задоволення потреб населення. Ми видобуваємо достатньо газу для того, щоб люди не сплачували «драконівські» платежі. Ми пропонуємо: давайте ухвалимо нашу постанову, дамо відповідні доручення уряду, а до того часу запровадимо мораторій на подальше підвищення тарифів. Ми дамо 100% голосів за таку пропозицію. Гадаю, це допоможе поліпшити сьогоднішнє становище», – підкреслив член депутатської групи «Партія «Відродження».