Віктор Бондар: “Прожитковий мінімум давно треба збільшити щонайменше вдвічі”

У 2018 р прожитковий мінімум в державі має становити не менше 3050 грн. Про це заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження», народний депутат України Віктор Бондар.

«Прожитковий мінімум на наступний рік потрібно збільшити щонайменше вдвічі – до 3050 грн. Це важливо, оскільки від цієї суми розраховується розмір багатьох інших соціальних виплат для населення», – заявив народний депутат.

За словами Віктора Бондаря, саме ця цифра розрахована Міністерством соціальної політики як реальний прожитковий мінімум в Україні.

«Підвищення розміру прожиткового мінімуму дозволить відновити соціальну справедливість, яку постійно обіцяє громадянам українська влада», – уточнив лідер «Відродження».

Серед інших пропозицій до бюджету 2018 р, на яких наполягає «Відродження» – підтримка українських сімей із дітьми.

«Ми просимо Уряд передбачити у бюджеті на наступний рік додаткові 8 мільярдів гривень на соціальну допомогу родинам з дітьми. Це дасть можливість підтримати українські молоді родини дозволить молодим батькам поставити дітей на ноги», – додав Віктор Бондар.

Він нагадав, що відповідний законопроект №6063-д уже розроблений народними депутатами групи «Партія «Відродження» та давно зареєстрований у Верховній Раді.

«Давно потрібно започаткувати практичну реалізацію цього законопроекту та включити його до порядку денного», – наголосив голова «Відродження».