Віктор Бондар прийняв участь у програмі “Правo на владу”

Вирішити ситуацію на сході України допоможе широка міжнародна підтримка і чітко прописаний план
Про це Віктор Бондар заявив у ефірі ток-шоу “Право на владу” на каналі “1+1”.
«Коли ми бачимо, що законопроект за два дні пропонують внести в Раду і прийняти, то це говорить про те, що його ніхто чітко не проробляв. Бо що змінює цей документ? Що сьогодні заважає Генеральному штабу, керівництву АТО проводити буть-які операції? Нічого», – заявив Віктор Бондар.
Політик переконаний, що сьогодні вирішити конфлікт на Донбасі можна лише дипломатичним шляхом.
«Має бути чітко прописаний план дій, затверджений Верховною Радою чи РНБО, як вирішить Президент. Бо тільки він знає, що реально відбувається, розуміє реальний міжнародний політичний стан речей, проводить переговори із країнами Норманського формату. Все інше призведе тільки до загострення ситуації», – сказав Віктор Бондар.
Політик впевнений, що більшість українців на окупованих територіях мріють повернутися в Україну.
«Сьогодні Україна має зробити все, щоб на тих територіях, які звільнили, показати, що там якісно змінилось життя, є робота і робочі місця. І тоді на тих територіях – на Донбасі, в Криму – будуть заздрити і будуть думати, як теж вийти із ситуації, бо там 80% мріють про те, щоб повернутися в Україну», – сказав народний депутат.
«У то й же час треба підключити міжнародну дипломатію, щоб найпотужніші країни світу – учасники Будапештського меморандуму, мінського, нормандського формату переговорів – впливали далі, і допомогли вирішити це питання на міжнародному рівні», – сказав Віктор Бондар.
«Так, це може бути довгий шлях, але за цей час ми маємо підняти свою економіку, довести, що ми були праві, що ми маємо свій конкретний план виходу. Інакше це буде черговий папірець, який залишиться в архівах. Потрібні конкретні дії», – додав політик.