Уряд має зосередитись на ключових реформах до кінця року – Віктор Бондар 

Голова партії «Відродження», народний депутат України Віктор Бондар закликав Уряд зосередитись на роботі над ключовими реформами в державі, а правлячу коаліцію – внести пропозиції зі зміни деяких членів Уряду.


На думку політика, саме сьогодні закладається фундамент заходів на наступний рік, спрямованих на оздоровлення національної економіки і виведення її з кризи. Тому Уряд має зосередитись на 2-3 ключових реформах до кінця року.
«Ми почули багато хвалебних од про те, що за останні три роки Уряд провів майже півтори сотні реформ. На жаль, всі ці реформи не призвели ні до чого в плані збільшення доходів населення, покращення соціального захисту. А, якщо подивитись на світові рейтинги, то Україна сьогодні пасе задніх, перебуваючи на найгірших позиціях у світових рейтингах по всіх напрямках -і щодо підтримки бізнесу, і щодо соціального захисту, і щодо рівня доходів населення», – сказав Віктор Бондар.
«Найбагатші країни світу не проводять одночасно по 150 реформ за 2-3 роки. Це не реформи, це псевдореформи. Якісних реформ може бути дві, максимум 3 на рік, але їх треба підкріпити бюджетно, забезпечити їхнє закінчення, і результатом таких реформ має стати збільшення доходів населення, полегшення бізнесу, зростання національної економіки, тобто ті речі, які помітні для населення України», – уточнив народний депутат.
На жаль, на думку політика, сьогодні провести так реформи в країні немає кому.
«Більша частина уряду вже по декілька разів заявили , що йдуть у відставку. Написали заяви, але ми не побачили голосування в залі по їх звільненню. Як можуть проводити реформи люди, які практично пішли зі своїх кабінетів?», – наголосив Віктор Бондар.
«Тому ми закликаємо правлячу коаліцію, Уряд внести пропозиції по зміні членів Уряду та надати людей, які є професіоналами в кожній галузі, а також надати відповідь, які ключові реформи буде зроблено в наступний рік, як вони будуть бюджетно підкріплені і що це дасть людям», – підкреслив нардеп.
За словами Віктора Бондаря, передовсім мають бути збільшені заробітні плати та соціальна допомога тим групам громадян, які цього потребують. Крім того, додав Віктор Бондар країна чекає на зростання національного виробництва та змін економічної політики. «В Україні мають бути створені умови для ведення сучасного бізнесу, які б відповідали світовому рівню», – уточнив він.