“Українське авіавиробництва має стати конкурентним на світовому ринку” – Віктор Бондар

Віктор Бондар закликав підтримати українське авіабудівництво. Він нагадав, що коли був міністром транспорту, то особисто возив авіаперевізників до українських авіавиробників, оскільки розумів важливість такої кооперації для всієї України.
Голова «Відродження» підкреслив, що необхідно зробити все можливе, аби українське авіавиробництва знову стало на ноги, і було конкурентним на світовому ринку.

Крім того, Віктор Бондар закликав відстоювати позиції українських виробників та ухвалити спеціальну урядову Програму щодо їхньої підтримки.

«Ми постійно перед усіма урядами піднімаємо питання про те, що Україні потрібна Програма підтримки вітчизняних виробників, українських промислових підприємств. Адже з кожним роком в країну заходить все більше й більше імпорту, і ми на вимогу МВФ та інших кредиторів ми губимо свої виробництва. Тому, безумовно, ми будемо голосувати за те, щоб підтримати українських виробників та виробничі підприємства. Більше того, вимагаємо прийняти Програму здешевлення кредитів для українських промислових підприємств, для того, щоб закуповувати нове обладнання і виходити на перші місця в світі”, – сказав народний депутат під час виступу у Верховній Раді.