У Деражнянському садочку №4 замінені вікна та двері

Виктор Бондарь, Бондарь, Віктор Бондарь, bondar.ua, bondar, ВРУ, нардеп, депутат, Верховная Рада, Верховна Рада, Відродження, Видродження

У дитячому навчальному закладі №4, що у Деражні, протягом 32 років не проводилось жодного разу капітального ремонту. Звісно, що на сьогоднішній день вікна та двері стали зовсім не придатні для подальшої експлуатації, що в свою чергу впливає на температуру у приміщені, а й так і виховний процес. Батьки малечі звернулися до народного депутата України Віктора Бондаря та благодійного фонду «Розвиток рідного Поділля» за допомогою:

«Батьки вирішили власними силами змінити це. За власний кошт вони заміну 21 вікна з 60, а на заміну решти 39 вікон і 6 зовнішніх дверей їм вже не вистачило ні коштів, ні сил. Колектив «Журавлика», а саме так називають садочок всі місцеві мешканці, разом з батьками звернулись до мене з проханням посприяти в заміні 39 вікон і 6 дверей в їхньому закладі. Процес заміни вже розпочато, а значить, що вже незабаром 150 дітей почнуть займатися у гідних умовах», – зазначив Віктор Бондар.

Планується, що усі роботи будуть завершені за кілька днів.