Суть стратегії “Власний шлях України” – відмовитися від зовнішнього управління і розвивати промисловість

Виктор Бондарь, Бондарь, Віктор Бондарь, bondar.ua, bondar, ВРУ, нардеп, депутат, Верховная Рада, Верховна Рада, Відродження, Видродження

Віктор Бондар Партія заявив на з’їзді 20 квітня в Києві, що партія “Відродження” розробила стратегію розвитку України, яка дістала назву “Власний шлях України”.

Сьогодні єдиним планом дій в економіці залишається меморандум із Міжнародним валютним фондом, зазначив він.

“У підсумку ми маємо катастрофічні наслідки для країни. Державний борг уже перевищив 2 трлн грн, або 70% ВВП. Сам показник валового внутрішнього продукту скоротився ледь не вдвічі – на 48%, до $95,4 млрд у 2017 році. Від 2014 року гривня знецінилася більше ніж утричі, ціни зросли в середньому у 2,2 раза, а розміри державних соціальних виплат відстають від інфляції майже на 50%. Тарифи на комунальні послуги, які були підвищені саме на вимогу МВФ, “добивають” і українське населення, і українську промисловість. Цей перелік можна продовжувати довго! Ми не згодні з такою політикою влади, ми є єдиною політсилою в парламенті, яка вимагає змін. І тому ми першими розробили нову економічну стратегію для України”, – заявив політик.

Виктор Бондарь, Бондарь, Віктор Бондарь, bondar.ua, bondar, ВРУ, нардеп, депутат, Верховная Рада, Верховна Рада, Відродження, Видродження

Метою розробленої економічної стратегії він назвав захист українських виробників, розвиток промислового виробництва та створення стимулів для збільшення експорту.

“Стратегія “Власний шлях України” базується на простій ідеї, яка щодня все більше підтримується українцями: нашій країні не варто сліпо й беззастережно керуватися порадами міжнародних кредиторів, наших міжнародних партнерів. Україна повинна йти власним шляхом, спираючись на внутрішні ресурси і національні інтереси. Суть цієї стратегії – опора на власні сили і ресурси, підпорядкованість політики економічним інтересам. Тобто підйом економіки має стати національним пріоритетом. Україна повинна відмовитися від зовнішнього диктату та управління. Нам належить думати не про те, де і в кого позичити гроші, а про те, як самим їх заробити!” – впевнений голова партії.

Політсила вже зареєструвала в парламенті низку законопроектів, спрямованих на створення стимулів для відродження української промисловості, додав Бондар.

 “Час припинити божевільну практику принесення насущних економічних інтересів країни в жертву геополітичним фантазіям. Ми не повинні шукати “старшого брата” або покровителя. Ми маємо шукати ринки збуту української продукції. Якщо ми хочемо жити як у Європі, то мусимо самі будувати Європу у своїй країні. Наше завдання – вийти на щорічне збільшення ВВП на 7–10%. Ми готові об’єднувати навколо цих ідей економічного відродження України людей здорового глузду. Людей, готових залишити осторонь порожні ілюзії, економічно необґрунтовані надії та взятися за реальне відродження економіки України”, – резюмував політик.

На цьому ж з’їзді партійці оголосили, що братимуть участь і в президентських, і в парламентських виборах.