Піар влади на монетизації субсидій триватиме лише два місяці, – Віктор Бондар

Виктор Бондарь, Бондарь, Віктор Бондарь, bondar.ua, bondar, ВРУ, нардеп, депутат, Верховная Рада, Верховна Рада, Відродження, Видродження, Бондар сайт, Бондарь сайт

На розсилку листів із повідомленнями про те, як отримати субсидію готівкою, буде витрачено 32 млн гривень з держбюджету. Про це свідчать дані контракту Мінсоцполітики з державним підприємством «Укрпошта».

Таку інформацію під час виступу у Верховній Раді озвучив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

За його словами, цей експеримент є передвиборчим піаром влади, оскільки триватиме лише два місяці й завершиться 1 травня.

«32 млн грн витратять на контракт з «Укрпоштою» лише заради популяризації монетизації субсидій готівкою напередодні виборів. За ці гроші можна було додатково виплатити субсидії для 35 тисяч домогосподарств в Україні! Мінсоцполітики заплатить ці кошти для того, щоб проінформувати, яка прекрасна в Україні влада і як вона турбується про людей. При цьому вже з 1 травня знову зростуть тарифи – на 20% на газ та на 30% на електроенергію. Навіть більше: з 1 травня всі, у кого є заборгованість, не матимуть права на отримання субсидії», – наголосив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Як зазначив Бондар, обсяг боргів за оплату комунальних послуг вже перевищив 57 млрд грн, що свідчить про необґрунтованість нинішніх тарифів. А тим часом держава витрачає сотні мільйонів на утримання керівництва «Нафтогазу України».

«Зарплата керівника «Нафтогазу» на цей рік, згідно з пропозиціями наглядової ради компанії-монополіста, становитиме 126 млн грн у рік. Плюс виплата за перемогу в Стокгольмському суді – ще 240 млн, а також додатково велика кількість різних премій. У підсумку голова «Нафтогазу» планує отримувати 342 млн грн у рік! Майже мільйон гривень в день. Скажіть мені, є здоровий глузд у цій історії? Немає!» – наголосив Бондар.

Він закликав керівництво парламенту поставити на голосування проект постанови по скасування підвищення тарифів та проведення аудиту вартості послуг ЖКГ в Україні.

«Ми вимагаємо поставити на голосування проект постанови, який підписали всі керівники фракцій, причому негайно. І провести аудит енерготарифів. Час наводити порядок у цих питаннях. Час зрозуміти, що уряд має відповідати за всю свою діяльність», – наголосив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».