“Мільйонні зарплати українських чиновників шокували б їх європейських колег” – Віктор Бондар

Виктор Бондарь, Бондарь, Віктор Бондарь, bondar.ua, bondar, ВРУ, нардеп, депутат, Верховная Рада, Верховна Рада, Відродження, Видродження

Керівництво деяких відомств виписують собі премії і заробітні плати які є найвищими на сьогоднішній день в Європі.

Керівники “Нафтогазу”, “Укрзалізниці” і “Укрпошти” заробляють приблизно в 100 разів більше, ніж звичайні українці. Про це розповів народний депутат України, голова політичної партії “Відродження” Віктор Бондар.

За словами депутата, керівництво цих відомств виписує собі премії і заробітні плати які є найвищими на сьогоднішній день не просто в Україні, а в Європі.

“Тільки за останній рік Коболєв виписав на 1 млрд 200 тис. премії на 16 осіб, вони виписують собі заробітні плати по 2 млн на місяць, що в 150 разів більше, ніж середня заробітна плата по Україні”, – зазначив Віктор Бондар.

За словами нардепа, Коболєв входить в трійку найбільш оплачуваних керівників нафтогазових компаній в Європі.

Так, середньомісячна зарплата голови «Нафтогазу» Коболєва без премій становить приблизно 1,6 млн грн (31,5 тис євро), що в 136 разів більше середньої зарплати в Україні.

Зарплата Коболєва на сьогодні перевищує ЗП керівників газових компанії Британії, Франції, Румунії, Польщі та Литви.

Виктор Бондарь, Бондарь, Віктор Бондарь, bondar.ua, bondar, ВРУ, нардеп, депутат, Верховная Рада, Верховна Рада, Відродження, Видродження

Зарплата керівника “Укрзалізниці” Євгена Кравцова так само входить в трійку найбільших ЗП в Європі серед керівників подібних компаній. Кравцов отримує в 228 разів більше, ніж робітники Укрзалізниці 1 розряду, задіяні в залізничних перевезеннях.

Середньомісячна зарплата В.А. голови “Укрзалізниці” Кравцова становить 920 тис. грн (майже 30 тис. євро), що в 102 рази більше середньої ЗП по Україні. Серед керівників подібних компаній в Європі він займає третє місце по зарплаті.

Така ж ситуація і в “Укрпошті”.

“Середньомісячна зарплата керівника” Укрпошти “Смілянського становить приблизно 330 тис. грн, а це майже 83 середніх зарплат листонош і поштових операторів”, – зазначив народний депутат.

“Це ваша відповідальність, вашого уряду, ви їх призначаєте. Чим вони відзначилися?”, – Бондар звернувся з риторичним питанням до Гросймана.

“Люди добрі, ви можете зупинитися? Що у вас відбувається?” – резюмував Віктор Бондар.