Для потреб населення має використовуватися виключно газ українського видобування, – Віктор Бондар

Виктор Бондарь, Бондарь, Віктор Бондарь, bondar.ua, bondar, ВРУ, нардеп, депутат, Верховная Рада, Верховна Рада, Відродження, Видродження

Депутатська група «Партія «Відродження» закликає парламент підтримати проект постанови №9252, яким пропонується провести аудит тарифів в усіх регіонах України. Результати аудиту дадуть змогу переглянути ціни на газ для населення.

Про це під час виступу у Верховній Раді у вівторок повідомив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

Він наголосив, що влада не розуміє ситуації, у якій опинилися українці після чергового підвищення тарифів. Політик наполягає на тому, що ціни на газ для населення мають бути знижені.

«Ми всі з вами знаємо, що газ власного видобування втричі дешевший за імпортний, який нам влада сьогодні пропонує купувати. То чому не дають свій газ для населення і державних установ? Чому не дають людям нормальну ціну? Бо загралися у політику, в абсолютну економічну вакханалію і економічне безглуздя. Ми готові позбутися амбіцій і підтримати будь-який проект постанови та рішення ВР про скасування цих ганебних тарифів і проведення аудиту тарифів на комунальні послуги. Це буде єдино справедливе рішення», – заявив Віктор Бондар.

Він також додав, що депутатська група «Партія «Відродження» давно пропонувала провести аудит тарифів та запровадити мораторій на їх підвищення.

«На жаль, нас тоді ніхто не почув. Сьогодні ми бачимо абсолютно цинічну ситуацію: державні підприємства «Нафтогаз», «Укргазвидобування» показують 60-70 млрд прибутків у рік. Керівництво «Нафтогазу» виписує собі премію 1 млрд 200 млн на 16 осіб. І після цього вони пропонують нам знову підняти тарифи. Вибачте, але це блюзнірство. Такі речі допускати не можна», – наголосив політик.

Також він назвав цинічним виведення коштів керівником НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим до США.

«Коли керівник «Нафтогазу» переказує 8 млн доларів премії своїй матері до Америки, – це цинізм! Нехай би його мама приїхала в Україну, поселилася у будь-якому селі, прожила на ту пенсію, яку дає держава, і сплачувала б ті тарифи, які він встановив для населення. От тоді б він зрозумів, що таке реальне життя. Натомість він надсилає мамі 8 млн доларів, а вся Україна жебракує і шукає кошти для того, щоб сплатити шалені тарифи», – заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».