Бондар назвав інтерв’ю глави “Нафтогазу” цинізмом, брехнею і профанацією

Виктор Бондарь, Бондарь, Віктор Бондарь, bondar.ua, bondar, ВРУ, нардеп, депутат, Верховная Рада, Верховна Рада, Відродження, Видродження, Бондар сайт, Бондарь сайт

Голова партії “Відродження” Віктор Бондар емоційно відреагував на інтерв’ю глави компанії “Нафтогаз-Україна” Андрія Коболєва.

“Сьогодні видання “Новое время” опублікувало невелике інтерв’ю з главою “Нафтогазу” Андрієм Коболєва. Хотів би його прокоментувати.

Перше. Коболєв хвалиться тим, що він виграв Стокгольмський арбітраж над Газпромом і за це сам собі виписав величезну премію (яку потім відправив мамі в США).

ЦЕ БРЕХНЯ.

Суд виграли спеціально найняті для цього зарубіжні юристи. Ні правління “Нафтогазу”, ні особисто Коболєв до цієї перемоги не має ніякого відношення”, – обурився нардеп.

Не залишив народний обранець без уваги і, популярну сьогодні, тему монетизації субсидій для населення:

“Коболєв каже, що монетизація субсидій – це ключова частина реформи газового ринку.

ЦЕ І БРЕХНЯ І ПРОФАНАЦІЯ.

Збільшення власного газовидобутку, проекти з енергозбереження та їх фінансування – ось, що реально необхідно для справжньої реформи. Тоді і тарифи підвищувати не потрібно було б. А монетизація субсидій, яка відбувається зараз, – це спроба підняти електоральний рейтинг влади “, – підкреслив Бондар.

Крім того, депутатська група “Відродження” та сам Віктор Бондар відомі, як прихильники введення мораторію на підвищення тарифів для населення.

“Коболєв сказав, що підвищення тарифів для населення на 25% – це не важливо.

ЦЕ ЦИНІЗМ.

Не знаю в якій реальності живе Коболєв і влада, яка його призначила, але саме підвищення тарифів – це важливо! Прості українці просто фізично не здатні платити за комуналку, у них немає такого рівня доходів”, – обурився депутат.

В кінці свого звернення до передплатників Бондар “поставив” цілий ряд риторичних запитань “Нафтогазу” і уряду:

“І наостанок. Ми так і не почули:

  • чому” Нафтогаз “не допускає Рахункову палату до перевірки НАК?

  • газ якого походження купує Україна? Російський або європейський?

  • хто власник 80-ти фірм-посередників, які продають газ Україні?” – підсумував лідер партії.