Бондар назвав інтерв’ю глави “Нафтогазу” цинізмом, брехнею і профанацією

Голова партії “Відродження” Віктор Бондар емоційно відреагував на інтерв’ю глави компанії “Нафтогаз-Україна” Андрія Коболєва.

“Сьогодні видання “Новое время” опублікувало невелике інтерв’ю з главою “Нафтогазу” Андрієм Коболєва. Хотів би його прокоментувати.

Перше. Коболєв хвалиться тим, що він виграв Стокгольмський арбітраж над Газпромом і за це сам собі виписав величезну премію (яку потім відправив мамі в США).

ЦЕ БРЕХНЯ.

Суд виграли спеціально найняті для цього зарубіжні юристи. Ні правління “Нафтогазу”, ні особисто Коболєв до цієї перемоги не має ніякого відношення”, – обурився нардеп.

Не залишив народний обранець без уваги і, популярну сьогодні, тему монетизації субсидій для населення:

“Коболєв каже, що монетизація субсидій – це ключова частина реформи газового ринку.

ЦЕ І БРЕХНЯ І ПРОФАНАЦІЯ.

Збільшення власного газовидобутку, проекти з енергозбереження та їх фінансування – ось, що реально необхідно для справжньої реформи. Тоді і тарифи підвищувати не потрібно було б. А монетизація субсидій, яка відбувається зараз, – це спроба підняти електоральний рейтинг влади “, – підкреслив Бондар.

Крім того, депутатська група “Відродження” та сам Віктор Бондар відомі, як прихильники введення мораторію на підвищення тарифів для населення.

“Коболєв сказав, що підвищення тарифів для населення на 25% – це не важливо.

ЦЕ ЦИНІЗМ.

Не знаю в якій реальності живе Коболєв і влада, яка його призначила, але саме підвищення тарифів – це важливо! Прості українці просто фізично не здатні платити за комуналку, у них немає такого рівня доходів”, – обурився депутат.

В кінці свого звернення до передплатників Бондар “поставив” цілий ряд риторичних запитань “Нафтогазу” і уряду:

“І наостанок. Ми так і не почули:

  • чому” Нафтогаз “не допускає Рахункову палату до перевірки НАК?

  • газ якого походження купує Україна? Російський або європейський?

  • хто власник 80-ти фірм-посередників, які продають газ Україні?” – підсумував лідер партії.